03:41 pm - Sunday 23 November 2014

YÖNETİM

Gökhan GÜL
Başkan

gökhan gül

1983 İkizdere doğumludur. Mustafa & Emine çiftinin 3. oğludur.Meslek lisesinden mezun olup ithalat-ihracat sektöründe faaliyet gösteren özel bir şirkette çalışmaktadır.

 

 

 

 

yağmur kuyYağmur  KUY

1992 Bakırköy doğumludur. Sevgi& Metin çiftinin 3 çocuğundan en büyüğü ve tek kızıdır. Beyoğlu Ayşe Egede Anadolu Meslek Lisesi’nde Konaklama İşletmeciliği ve Seyahat  Acentacılığı  okudu. Marmara  Üniversitesi Otel İşletmeciliği eğitimi devam etmektedir.Aynı zamanda seyahat  acentasında  rezarvasyon  bölümünde  çalışmaktadır.

 

 

 

serdar ardalSerdar ARDAL

1984 yılında İkizdere’de doğdu.Hüseyin & Hadice çiftinin 3 çocuğunun  ortanca oğludur. İkizdere Lisesi’ni bitirip Uludağ Üniversitesi Maliye bölümünden mezun olmuştur.Özel bir bankada çalışmaktadır.

 

 

 

gökhan özsoyGökhan ÖZSOY

1989 ikizdere doğumludur.Birol ve Hatice çiftinin ilk çocuğu olup bir erkek kardeşi var. İlk öğretimimi İkizdere Atatürk İlköğretim okulundan tamamladı. Çanakkale 18 Mart üniversitesi fizik  bölümününden  mezun oldu. Şuan bir bilişim firmasında teknik destek uzmanı olarak çalışmaktadır.

 

 

 

behzat ardalBehzat ARDAL

1987 yılında, İkizdere de doğdu.. Yusuf & Hidayet çiftinin 5 çocuğundan biridir. 2004 yılında, İkizdere   Fazliye Huseyin Turanli Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleşip, ARPEL LEATHER LTD’ de  iş  hayatına  başladı  ve devam ettirmektedir.

 

 

 

merve aksuMerve AKSU

1991 Bakırköy Doğumludur. 3 Kardeşin ortanca çocuğudur.. Liseyi İMKB Zeytinburnu Kız Teknik ve Meslek Lisesinde Okudu ve daha sonra Balıkesir Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümünü Bitirdi. Şu anda Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü 3, Sınıf öğrencisidir.Aynı zamanda bir matbaada grafiker olarak çalışmaktadır.

 

 

elvan biberElvan BİBER

Rize doğumludur. İrfan&Şenay çiftinin kızıdır. Trakya üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi 4 yıllık lisans mezunudur. Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışmaktadır.

 

 

 

 

özgür ardal

Özgür ARDAL

1988 istanbul doğumludur.Mehmet ve Türkan çiftinin en büyük çocuğudur.Şişli endüstri meslek lisesi mezunu olup aöf insan kaynakları bölümünde ögrenciliği devam etmektedir.Aynı zamanda tekstil yan ürünleri ve aksesuar mesleğinde uzun süredir çalışmaktadır.

 

 

 

osman mamati

Osman MAMATİ

1989 İstanbul Dogumludur Ali&Hatice çiftinin en ufak oğludur Bağcılar Endüstiri Teknik ve Endüstiri meslek lisesi Elektrik Bölümü mezunudur.

 

 

 

cemil gül

Cemil GÜL

1987 tarihinde İstanbul doğumludur. Hızır  ve Şöhret çiftinin en küçük çocuğudur. Bağcılar Belediyesinde ses teknisyeni olarak çalışmaktadır.Evlidir.

 

 

 

 

55555Osman SARIÇİÇEK

1988 İstanbul-Fatih doğumludur. Selamet-Rahime çiftinin 3 çocuğundan en büyüğüdür. Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Fizik Öğretmenliği lisans mezunudur. Şu an KPSS’ye hazırlanmaktadır.

 

Yorum Ekle